Referencje od naszych klientów

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Mogilskiej w Krakowie

W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej budynku przy ul. Mogilskiej 70 w Krakowie wyraża zadowolenie z powierzonego zadania Firmie Kan-Fix Dariusz Szpytma z siedzibą w Kozienicach ul. Hamernicka 10/55. Firma Kan-Fix wykonała prace związane z renowacją pionów kanalizacyjnych. Prace odbyły się zgodnie z umową, profesjonalnie, a pracownicy wykazali się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Doceniając solidną pracę firmy Kan-Fix z przyjemnością rekomenduje jako rzetelnego wykonawcę.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Mogilskiej w Krakowie

Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Solna”

W 2019 roku firma Kan-Fix Dariusz Szpytma przeprowadziła w budynku SBM „Solna” przy AL. Jana Pawła II 38 w Warszawie renowację pionów kanalizacyjnych metodą natryskową. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, solidnie, zgodnie ze sztuką hydrauliczna, normami, bardzo dobrą wiedzą techniczną i obowiązującymi normami. Firma Kan-Fix jest wiarygodną, dyspozycyjną, z doświadczeniem w branży renowacji pionów kanalizacyjnych. Posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzonych zadań. Zarząd SBM „Solna” poleca tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę prac renowacyjnych pionów kanalizacyjnych.

Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Solna”

Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorsko – Własnościowa „Praca”

Firma Kan – Fix Dariusz Szpytma z siedzibą w Kozienicach 26-900 ul. Hamernicka 10/55, wykonała renowację 15 pionów kanalizacyjnych dla SM „PRACA” w Iławie. Prace zostały wykonane terminowo, solidnie oraz zgodnie z umową. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz potencjał techniczny niezbędny do realizacji powierzanych zadań. Polecamy firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawce prac renowacji pionów kanalizacyjnych.

Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorsko – Własnościowa „Praca”

Corp Sp. z o. o

W imieniu Corp Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2, 00-095 Warszawa, administrującej budynkiem biurowym „Błękitny Wieżowiec” przy Placu Bankowym 2 w Warszawie, potwierdzamy, iż firma KAN-FIX Dariusz Szpytma z siedzibą w Kozienicach, ul. Hamernicka 10/55 realizowała na nasze zlecenie prace uszczelniające instalacji odprowadzania wody opadowej, wykazując się fachową wiedzą, rzetelnością i profesjonalizmem. Prace zostały wykonane zgodnie z umową i oczekiwanym efektem końcowym. Możemy polecić firmę KAN-FIX jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Corp Sp. z o. o

Zadzwoń i zarezerwuj termin

KAN-FIX
Hamernicka 10/lok. 55, 26-900 Kozienice

logo rzetelna firma